ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

W piątek, 06.10.2017 w naszej szkole odbyło się po raz pierwszy Święto Pieczonego Ziemniaka. W przygotowanie tego spotkania integracyjnego włączyły się

Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców, nauczyciele, harcerze i pracownicy obsługi. W uroczystości wzięli udział uczniowie Zespołu SzkolnoPrzedszkolnego
w Gałczewie. Przybyłych rodziców, przedszkolaków i uczniów klas 1, 4, 5 i 7 powitał pan dyrektor Stanisław Trawiński.
Kolejnym punktem programu były konkursy, zabawy i wspólne pląsy. Dzieci mogły również poszerzyć swoją wiedzę na temat
historii ziemniaka. Po tych fascynujących zmaganiach i konkurencjach przyszedł czas na poczęstunek, który oczywiście musiał się zgadzać z tematem imprezy. Szczęśliwe i zadowolone dzieci zjadały z apetytem upieczone w ognisku ziemniaki oraz kiełbasę z grilla. Humory i pogoda dopisała, więc zabawa była znakomita.
Ten jesienny dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać. Do zobaczenia za rok!
Agnieszka Grabowska
Aneta Sztanka
Ewa Trawińska
Danuta Traczykowska
Serdecznie dziękujemy rodzicom za słodki poczęstunek, panu Arturowi Kaszyńskiemu za kiełbaski, a panu Kowalskiemu za przygotowanie grilla.