Konkurs gimnazjalny o tytuł "Mistrza Matematyki"

W drugim półroczu roku szkolnego 2013/2014 odbył się konkurs matematyczny mający na celu wyłonienie uczniów o największych zdolnościach i wiedzy matematycznej.W zmaganiach uczestnuiczyli uczniowie z klas trzecich, drugich i pierwszych.W określonym czasie rozwiązywali zadania o stsownym dla nich stopniu trudności.

Tytuł „Mistrza Matematyki” z pośród rywalizujących 13 uczniów klas III zdobył: Mateusz Kiedewicz z klasy IIIC. Miejsce drugie zajęła: Martyna Więczkowska z klasy IIIC oraz miejsce trzecie: Klaudia Łęgowska oraz Małgorzata Ługowska.

Tytuł „Mistrza Matematyki” z pośród rywalizujących 13 uczniów klas II zdobyła: Karolina Urbańska z klasy IIA. Miejsce drugie zajęła: Paulina Rysiewska z klasy IIA oraz miejsce trzecie: Patrycja Rybicka z klasy IIE.

Tytuł „Mistrza Matematyki” z pośród rywalizujących 12 uczniów klas I zdobył: Michał Stefański z klasy IB. Miejsce drugie zajęli: Tomasz Kowalski i Maja Grabowska z klasy IB oraz miejsce trzecie: Milena Sanecka z klasy IB.