ELIMINACJE DO IV TURNIEJU ORLIKA DZ CHŁ

ELIMINACJE DO IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

(dziewczęta i chłopcy)

Dnia 13 września 2013 roku na boisku Orlik w Ostrowitem odbyły się eliminacje do IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska dziewcząt i chłopców.

DZIEWCZETA

W zawodach uczestniczyły drużyny dziewcząt z Gimnazjum Gałczewo oraz Szkoły Podstawowej Ostrowite. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla gimnazjalistek, które awansowały do dalszego etapu rozgrywek.

CHŁOPCY

Chłopców reprezentowali najlepsi piłkarze Naszego gimnazjum (dwie drużyny) oraz ze Szkoły Podstawowej Wrocki i Szkoły Podstawowej Ostrowite. Rywalizację wygrali reprezentanci Gimnazjum Gałczewo I, którzy wystąpią w dalszych rozgrywkach.

WYNIKI:

Gałczewo I – Gałczewo II            5:2

Gałczewo I – SP Wrocki                               3:0

Gałczewo II - SP Ostrowite         3:2

Turniej przebiegał w atmosferze rywalizacji FAIR PLAY i dobrej zabawy, uczestnicy otrzymali nagrody w postaci koszulek.

Opiekunami byli Panowie Krzysztof Ośka i Jacek Pypczyński – nauczyciele wychowania fizycznego.