WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Dnia 10 stycznia 2014 roku w Publicznym Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie odbyła się licytacja gadżetów z WOŚP oraz przedmiotów przyniesionych przez uczniów i nauczycieli. Były to miedzy innymi koszulki z WOŚP, startery do Play, woreczki, kalendarze. Uczniowie przynieśli maskotki, książki, zestaw narzędziowy, miseczki szklane, płyty CD i DVD, przybory szkolne (długopisy, zeszyt).

Pani Dyrektor ufundowała długopis Parker oraz wystawiła na licytację albumy na 10-lecie Gimnazjum. Nauczyciele ufundowali zestawy kosmetyków oraz bony szczęścia na „niepytanie”. Licytację prowadziły Pani Grażyna Pasek i Pani Joanna Foksińska. Cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Odbywało się to w dwóch turach na 5 i 6 godzinie lekcyjnej. Dochód z licytacji wyniósł 727 zł.

Pragnę nadmienić, że w licytacji brali udział także najmłodsi czyli przedszkolacy z wychowawczynią Panią Barbarą Jarmułą.

Ponadto w niedzielę odbyła się zbiórka przed kościołami. Łączna kwota zebranych pieniędzy wyniosła 5773,89 zł, 10,59 Euro, 2 dolary kanadyjskie.

Szef Sztabu
Grażyna Pasek