Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie

Ferie z futsalem

Dziewięć zespołów z terenu naszego powiatu wzięło udział w turnieju piłki nożnej halowej "Ferie zimowe 2014" 6 lutego na naszej hali sportowej.

Zawody zostały zorganizowane przez gminnych organizatorów sportu

W czwartek do współzawodnictwa przystąpiło 9 zespołów: z Golubia- Dobrzynia, Działynia, Wrocek, Lisewa, Ostrowitego i Węgierska. Turniej rozpoczęły mecze w grupach. Każda rozgrywka trwała 15 minut bez przerw. Warto dodać, że piłkę kopały również dziewczynki znajdujące się np. w składzie drużyn z Ostrowitego. Po dość wyrównanej rywalizacji do półfinałów awansował Działyń, Węgiersk, Wrocki i Piłkarz Golub-Dobrzyń. Do półfinału doszły Wrocki i Piłkarz. Zawodnicy z Golubia-Dobrzynia pokonali zawodników z Wrocek 2:0 zdobywając okolicznościowy puchar. II miejsce - Wrocki, III - Działyń, IV - Węgiersk.