Turniej piłki nożnej-halowej dziewcząt o puchar Dyrektora Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie

Dnia 19 marca  2014 roku o godz 10.00 w hali sportowej Gimnazjum  w Gałczewie odbył się Turniej piłki nożnej-halowej dziewcząt  o puchar Dyrektora Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie. W zawodach  brało udział pięć drużyn: SP Wrocki, Gimnazjum Gałczewo: 1,2 i 3 oraz Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu -Dobrzyniu- ul Szkolna 37. Podczas spotkania rozegrano łącznie 10 meczy systemem” każdy z każdym”. Ostatecznie w wyniku rywalizacji poszczególne drużyny zajęły następujące miejsca:
I –  Gimnazjum im.I.Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu.
II-  Gimnazjum Gałczewo 3 ( dziewczęta z klas III),
III- Szkoła Podstawowa  we Wrockach
IV- Gimnazjum Gałczewo 2 ( dziewczęta z klas II)
V – Gimnazjum Gałczewo 1 ( dziewczęta klas I)

Zwycięską drużną opiekowała się Małgorzata Kaja-Kopczyńska.

Organizatorzy turnieju zadbali o miłą atmosferę i ciepły posiłek dla wszystkich uczestników.
Turniej rozegrano zgodnie z zasadami fair play. Spotkanie miało  na celu propagowanie piłki nożnej halowej dziewcząt w środowisku lokalnym oraz było sprawdzeniem umiejętności dziewcząt przed zawodami COCA-COLA CUP 2014.