Zapytanie ofertowe_pomoce dydaktyczne

„Czas dla nas”

WND-POKL.09.01.02-04-099/13

ZAPYTANIE O OFERTĘ NA ZAKUP I DOSTAWĘ POMOCY DYDAKTYCZNYCH DO PROWADZENIA ZAJĘĆ, REALIZACJI ŚCIEŻEK EDUKACYJNYCH, DORADZTWA EDUKACYJNO-ZAWODOWEGO, WSPARCIA DLA UCZNIÓW O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH

W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU „CZAS DLA NAS”

W PUBLICZNYM GIMNAZJUM im. M. KOPERNIKA W GAŁCZEWIE

WSPÓŁFINANSOWANEGO PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO REALIZOWANEGO W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI, PRIORYTET IX, DZIAŁANIE 9.1, PODDZIAŁANIE 9.1.2 WYRÓWNYWANIE SZANS EDUKACYJNYCH UCZNIÓW Z GRUP O UTRUDNIONYM DOSTĘPIE DO EDUKACJI ORAZ ZMNIEJSZANIE RÓŻNIC W JAKOŚCI USŁUG EDUKACYJNYCH

Prosimy o przedłożenie oferty na dostawę pomocy dydaktycznych potrzebnych do prowadzenia zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych, ścieżek edukacyjnych, zajęć z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, zajęć z doradztwa zawodowego według specyfikacji zawartej w załącznikach nr1, nr2, nr3, nr4, nr5.

Razem brutto: 44900,00 (słownie: czterdzieści cztery tysiące dziewięćset zł)

I. Tryb udzielenia zamówienia:

Zgodnie z ustawą z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2010 r., Nr 113, poz. 759 z późn. zm.). Wartość szacunkowa zamówienia nie przekracza równowartości kwoty 14 tys. euro. Postępowanie prowadzone jest na zasadach określonych przez Zamawiającego.

II. Opis realizacji przedmiotu zamówienia.

1. Wykonawca może kontaktować się z Zamawiającym w godz. 9.00- 14.00 od

poniedziałku do piątku i w tych godzinach możliwe jest prowadzenie współpracy z Zamawiającym.

2. Oferta powinna zawierać klauzulę następującej treści: Oświadczam, że zapoznałem się z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w zapytaniu ofertowym i nie wnoszę do niego zastrzeżeń.

Oferty należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: gimnazjumgalczewo@op.pl do dnia 19.05.2014r. do godz. 1100.

III. Opis sposobu przygotowania oferty.

1. Oferta musi być złożone w języku polskim.

2. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.

3. Można składać oferty częściowe.

IV. Kryteria oceny oferty. Opis sposobu obliczenia ceny oraz rodzaj i opis kryteriów, którymi będzie się kierował Zamawiający przy wyborze oferty.

a) Sposób obliczenia ceny oferty:

· Na cenę ofert składać się będą wszystkie koszty ponoszone przez wykonawcę

związane z realizacją zamówienia wraz z podatkiem od towarów i usług (VAT),

· Wszystkie ceny mają być zaokrąglone do dwóch miejsc po przecinku, z

uwzględnieniem zasad zaokrąglania liczb (tj. 5 i powyżej w górę, poniżej w dół),

· Wykonawca poda wartość netto, podatek VAT i wartość brutto w złotych polskich,

· Oferowana cena, która będzie brana pod uwagę przy ocenie ofert to cena brutto, traktowana jako ostateczna do zapłaty przez Zamawiającego, określana do dwóch miejsc po przecinku, zawierająca wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia, wartość netto, podatek VAT.

b) Jakość towaru.

V. TRYB UDZIELANIA WYJAŚNIEŃ I OCENY OFERTY.

1. Każdy Oferent ma prawo zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści

przedmiotowego zapytania ofertowego telefonicznie w terminie do 16.05.2014r. do godz. 1100. Telefon: 56 683 64 00.

2. Złożenie oferty niepoprawnej formalnie (niezgodnego z niniejszym zapytaniem, bez podania kwot netto, VAT, brutto), skutkować będzie jej odrzuceniem.

3. Zamówienie nie może zostać udzielone podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo z Zamawiającym. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a wykonawcą, polegające w szczególności na:

a. uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej;

b. posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji;

c. pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika;

d. pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa lub powinowactwa w linii bocznej do drugiego stopnia lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli. Oferenci dołączają do oferty oświadczenie o braku ww. powiązań.

Kwestie opisane w powyższym punkcie regulują Wytyczne w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach PO KL.

VI. TRYB I TERMIN OGŁOSZENIA WYNIKÓW.

1. Niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty, Zamawiający zawiadomi drogą mailową wszystkich Oferentów, którzy ubiegali się o udzielenie zamówienia, o wynikach postępowania.

2. Zamawiający zastrzega sobie prawo odstąpienia bądź wycofania niniejszego zapytania ofertowego bez podania przyczyn.

Zespół projektowy.