SZKOLNY DZIEŃ KOBIET

Niech żyją nasze Panie!

Już od rana, w dniu 6 marca 2015 roku, nasi panowie biegali po szkole, wręczając dziewczętom i swoim nauczycielkom kwiaty lub drobne upominki. Punktem kulminacyjnym tego dnia był program słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów klas pierwszych i drugich.
Wszystkie nasze panie bawiły się doskonale i oklaskiwały koleżanki i kolegów, którzy składali szczere i płynące z głębi serca życzenia. Bardzo podobały się piosenki spiewane przez Andżelikę Rózalską, Oliwię Szymańską i Paulinkę Sławkowską, a układy taneczne opracowane i przygotowane przez uczniów z klasy I B ( Dorotkę Trawińską, Madzię Rykaczewską, Zosię Dankowską, Sandrę Czerżniewską, Weronikę Węglerską, Marcelinkę Sztramkowską, Kaję Wysocką i Jakuba Drozda) wzbudziły prawdziwy entuzjazm.
Był to naprawdę radosny dzień, który pokazał, ż nasi panowie potrafią znaleźć się w każdej sytuacji.