Turniej Klas Pierwszych

Dnia 9 października 2015r. odbyły się tradycyjne już w naszym gimnazjum otrzęsiny klas pierwszych. W tym roku organizowane przez klasę 2b i jej wychowawcę.

Otrzęsiny były przygotowane w oparciu znanego programu rozrywkowego „Mam Talent”.

Impreza rozpoczęła się o godz. 13.30. Pierwszą jej częścią były rozgrywki międzyklasowe. Zmagania pierwszoklasistów oceniało jury w składzie: dyrektor gimnazjum – p. Maria Gregorowicz, zastępca przewodniczącego Rady Rodziców – p. Andrzej Kowalski, wychowawca klasy 2b – p. Magdalena Kocz, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Jakub Kamiński oraz reprezentantka 2b – Kaja Wysocka. Jurorzy oceniali: strój, sposób przedstawienia i zaprezentowania się, posiadany talent, śpiew, taniec, wiedzę na temat szkoły, umiejętności chłopców w robieniu koleżankom makijażu oraz wytrzymałość w jedzeniu cytryny.

Wszystkie klasy świetnie sobie poradziły z powierzonymi im zadaniami. Udowodniły, że zasługują na zaszczytny tytuł gimnazjalisty naszej szkoły. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Otrzęsinowe zmagania wygrała klasa 1b i zasłużyła na nagrodę główną w postaci czeku na 300 tys złotych :) Po cyklu konkurencji odbyła się dyskoteka.

Zarówno uczniowie, jak i wychowawcy świetnie się bawili. Impreza miała na celu m.in. integrację uczniów oraz nauczycieli z ich wychowankami.