Projekt edukacyjny kl. II A

W dniu 19.11.2015r. odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego realizowanego przez uczniów klasy II A pt. „Jesienne spotkanie z poezją”. Uczniowie zorganizowali eliminacje szkolne do Powiatowego Konkursu Recytatorskego „Idzie jesień przez park”.

Przez 90 minut 24 uczestników konkursu „czarowało” nas poezją jesienną.

Do finału, który odbędzie się 26.11.2015r. w Powiatowej Bibliotece w Golubiu- Dobrzyniu przeszły uczennice:

• Zofia Dankowska – 1 miejsce

• Angelika Różalska – 2 miejsce

• Dominika Ciechacka – 3 miejsce

Uczniowie klasy II A zadbali, aby zarówno uczestnicy konkursu, jak i widownia zostali wprowadzeni w jesienny klimat: przygotowali dekoracje, przekąski, „owoce jesieni”, prezentacje multimedialną o tematyce jesiennej, podkłady muzyczne.

W krótkim programie artystycznym zaprezentowały się między innymi:

• Angelika Różalska w piosence: „Ale to już było”

• Weronika Bożejewicz oraz Patrycja Grenda w piosence Maryli Rodowicz „Wsiąść do pociągu”

• Oliwia Stanewicz, która zagrała na wiolonczeli, czym zaskoczyła i zachwyciłą wszystkich obecnych na uroczystości.