DZIEŃ KOBIET - uroczystość gminna i szkolna

W dniu 4 marca 2016r. znów kolejne spotkanie kobiet w Gałczewie

Stało się już tradycją, że Pan Wójt Gminy Golub-Dobrzyń zaprasza do Publicznego Gimnazjum w Gałczewie przedstawicielki organizacji społecznych i mieszkanki miejscowości z naszej gminy na koncert z okazji Dnia Kobiet.

W tegorocznym koncercie wystąpił kabaret „Weźżesz” i znany zespół wokalny „Partita”. Jak co roku koncert rozpoczęli uczniowie naszego gimnazjum przygotowani przez panią Danutę Sołtys i pana Grzegorza Florka.

W spotkaniu uczestniczyło prawie 900 osób i trzeba przyznać, że w każdym roku przybywa na nie coraz więcej osób.

Pan Wójt obiecał, że podobne spotkanie odbędzie się za rok. Inicjatywa, która zrodziła się przed czterema laty, przyjęła się i wszystkie nasze panie są bardzo z niej zadowolone.

Koncert podobał się wszystkim paniom, a uczniowie naszego gimnazjum znów mieli okazję do pokazania u boku znanych artystów i jak mówi wielu odbiorców podobali się nie mniej od profesjonalistów.

Natomiast dnia 8.03.2016r. w naszym gimnazjum odbył się występ artystyczny młodzieży z okazji Dnia Kobiet. Pan wicedyrektor Stanisław Trawiński, w imieniu całekj męskiej społeczności gimnazjalnej  oraż Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Jakub Kamiński złożyli życzenia wszystkim kobietom w naszej szkole.