DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

W dniu 29 września 2016 roku w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Wszystkie klasy uczestniczyły w przygotowanym dla nich konkursie. Konkurs zawierał pytania z zakresu języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego a nawet... czeskiego! :)  Przedstawiciele klas uczestniczyli w rozgrywkach językowych i konkurencjach zręcznościowych. Najwięcej emocji wywołał bieg z naleśnikiem. Uczniowie wyraźnie dobrze się bawili, nawet w trakcie konkursu, gdzie pytania były czasem trudne, ale równie często zawierały element humorystyczny. Zwycięzcy, oprócz wiecznej glorii i chwały, otrzymali słodki podarunek oraz dyplom dla klasy. Klasa trzecia b w formie skeczu uzmysłowiła wszystkim jak ważna jest w obecnych czasach nauka języków obcych.