Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie

29 października - kadetki w Gałczewie

Siatkarki Kopernika zagrały na własnej hali w turnieju 4. ligi młodziczek przeciwko Czwórce Włocławek i Jokerowi II Świecie. W pierwszym meczu miały rozstrzygnąć się losy ewentualnego awansu do 3. grupy turniejowej. Gałczewo grało z Włocławkiem. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem gości. W drugim gra była zacięta. Zawodniczki z Włocławka miały juz nawet piłkę meczową, ale ostatecznie przegrały seta. W tie breaku gra Kopernika załamała się.

Drugi mecz z zespołem Świecia był formalnością. Bardzo młode zawodniczki rywalek nie miały szans. Przegrały 25:2, 24:4.

Poczęstunek, woda i delegacje sędziowskie opłacone zostały ze środków pozyskanych z projektu "Kochamy siatkówkę" prowadzonego przez Gminę Golu-Dobrzyń.