SPOTKANIE Z RODZICAMI

Zebranie z rodzicami nt. ,,Zjawiska cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży

Dnia 17 listopada Dyrektor szkoły Maria Gregorowicz i pedagog Grażyna Pasek we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Golubiu-Dobrzyniu zorganizowały spotkanie z rodzicami nt. ,,Zjawiska cyberprzemocy wśród dzieci i młodzieży''

Podczas spotkania Pani Paulina Pietrzak i Beata Montowska zapoznały rodziców z podstawowymi formami cyberprzemocy, oraz narzędziami jakie są do tego wykorzystywane np.(poczta elektroniczna,blogi ,czaty , potrale społecznościowe, telefony ,sms, mms,serwisy internetowe). Rodzice dowiedzieli się również o skutkach cyberprzemocy oraz jak należy się w takich przypadkach zachować i gdzie zwrócić się o pomoc.Każdy z uczestników zebrania mógł skorzystać z materiałów profilaktycznych w postaci broszur, ulotek, ksiażeczek, czasopism , które zostały przygotowane przez pedagoga szkolnego.