"POŁOWINKI"

Połowinki klas II

Połowinki to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz szkolnych imprez. Również w bieżącym roku szkolnym uczniowie klas drugich uwiecznili przebrnięcie przez połowę gimnazjum. Impreza miała miejsce w piątek, 17 lutego 2017r.

Wszystkie klasy drugie zostały włączone w przygotowanie imprezy, jedni zakupili dekoracje, inni stroili salę, jeszcze inni zajęli się zaproszeniem zespołu muzycznego, pozostali sprzątali salę po zakończonej zabawie.

W uroczystości wzięła udział większość drugoklasistów, a opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy poszczególnych klas.

Muzyką zajął się zamówiony DJ. Na początku tylko nieliczni uczniowie odważyli się wyjść na parkiet, a większość zajęła miejsca na rozstawionych krzesełkach, jednakże w krótkim czasie na sali zrobiło się tłoczno.

Uczniowie ubrali byli odświętnie, a eleganckie kreacje wirowały w rytm prezentowanych utworów muzycznych.

Cała impreza trwała od 14 do 18 godz. Zmęczeni, ale zadowoleni uczniowie udali się autobusami do domów.