Akcja,, Nakręć się na pomaganie"

Akcja,, Nakręć się na pomaganie”

W roku szkolnym 2016/17 w Publicznym Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie znów ruszyła kolejna akcja zbierania plastikowych nakrętek. Przedsięwzięcie ma przede wszystkim wymiar charytatywny - pomoc dzieciom niepełnosprawnym, ale także ekologiczny- recykling plastikowych nakrętek. Jak każda akcja zbierania nakrętek w naszej szkole monitorowana była przez pedagoga szkolnego Grażynę Pasek.Wzorem lat poprzednich zbiórka przeznaczona była dla konkretnych osób, a mianowicie dla mieszkańców naszej gminy Paulinki i Karolka Konarzewskich.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i całej społeczności naszej szkoły. Zebraliśmy około 200 kg nakrętek, które zostały przekazane rodzicom Paulinki i Karolka.

Koordynator akcji: Grażyna Pasek.