26 października 2017 - półfinał wojewódzki w Golubiu-Dobrzyniu

Uczniowie gimnazjum w Gałczewie gmina Golub – Dobrzyń wygrali rozegrany w Golubiu – Dobrzyniu półfinał wojewódzki uczniów tego typu szkół w piłce nożnej.

- W pierwszym spotkaliśmy się z gimnazjum w Brodnicy – mówi Krzysztof Ośka, nauczyciel wychowania fizycznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gałczewie.

- Pokonaliśmy je 3:1. W drugim naszym przeciwnikiem była szkoła z Brześcia Kujawskiego. Tym razem padł remis 0:0. Szkoda, albowiem później okazało się że to właśnie ten zespół awansował razem z nami do finału. W ostatnim spotkaniu zmierzyliśmy się z gimnazjum z Włocławka.Pokonaliśmy je 2:0. Teraz przed nami finał wojewódzki. Rozegramy go 8 listopada w Bydgoszczy. Awans do niego jest ogromnym sukcesem dla naszej szkoły.

GIMNAZJUM GAŁCZEWO: Cezary Grześlak, Konrad Muchewicz, Szymon Lewandowski, Marcel Wieczyński, Michał Kamiński, Jakub Modrakowski, Damian Skrzeszewski, Marcin Malcan, Adam Jeka, Marcel Zarębski.