Konkursy 2017/2018

Sukces naszej uczennicy!

W kwietniu piątka uczniów naszej szkoły wzięła udział w wojewódzkim konkursie "List małego powstańca-dzieci i młodzież w Powstaniu Warszawskim 1944 r." Konkurs został zorganizowany przez SP nr 7 oraz SP nr 24 w Toruniu przy wsparciu Fundacji Archiwum i Muzeum Pomorskiego Armii Krajowej oraz Wojskowej Służby Polek w Toruniu a także Instytutu Historii i Archiwistyki UMK - Zakładu Dydaktyki i Wiedzy o Społeczeństwie. Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Piotr Całbecki. W ramach zmagań trzeba było napisać własnoręcznie list do kogoś bliskiego wcielając się w rolę powstańca. Miło nam przekazać, że uczennica klasy IV Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gałczewie Rozalia Napolska zdobyła wyróżnienie! W związku z tym została ona zaproszona do Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu i w dniu 8 czerwca odebrała dyplom i nagrody. Opiekunem Rozalki jest Pani Hanna Pieczka. Gratulujemy sukcesu!