BAL KARNAWAŁOWY - szkoła podstawowa i przedszkole

Karnawał to miła,szalona,pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych.Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 1 lutego 2018 roku.
Nasza aula zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także nauczycielami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewniło Państwo Florek, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie. Na auli podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na słodki poczęstunek. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały aulę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
 Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole. Kolejny Bal Przebierańców już za rok.