DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA - EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Klasy 1 i 2 Szkoły Podstawowej w Gałczewie włączyły się 18 października 2018r.  w obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Tego Dnia zaproszenie do wspólnego czytania dzieciom przyjęli szanowni goście: Wicedyrektor i Bibliotekarz Pani Danuta Traczykowska oraz gimnazjalistki - Julia Wesołowska i Natalia Modrakowska. Inicjatorkami spotkania były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej – Joanna Foksińska i Marta Traczykowska.
Po wysłuchaniu "Przygód Gangu Słodziaków" dzieci miały za zadanie narysować jedną z nich.  Następnie uczniowie grali w grę planszową, rozwiązywali krzyżówki i Sudoku. Ostatnią i najprzyjemniejszą częścią tego Dnia byla zabawa ze Słodziakami. Dzień Głośnego Czytania upłynął w przemiłej atmosferze.