Dzień Talentów

Uśmiechem, sportem, tańcem i piosenką wyganialiśmy zimę.

W Publicznym Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w  Gałczewie, Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Talentów.

Nikt ze szkoły nie ucieka, bo w tym dniu pracujemy trochę inaczej. Każdy może pokazać to, co potrafi najlepiej. Dlatego szkoła rozbrzmiewała piosenkami, przysłuchiwaliśmy się pięknym recytacjom, podziwialiśmy ciekawe prace  plastyczne i pełne dynamizm układu.

Mogliśmy wykazać się znajomościami utworów muzycznych w konkursie „Jaka to melodia?”. Jednak najwięcej emocji wywołał mecz piłki nożnej na nowej hali sportowej; nauczyciele kontra uczniowie i co najdziwniejsze wygrali nauczyciele wynikiem 2:0.

Każdy występujący został nagrodzony dyplomem i słodyczami, a wszyscy uczniowie piekli kiełbaski przy ognisku, chcąc jego ciepłem przegnać zimę.

Wszystkie nagrody, słodycze, kiełbaski zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Okazało się, że nie tracąc lekcji, można przez wspólną zabawę wiele się nauczyć.